مسائل گوناگون

منافقان مدرن و دشمنان اسلام را بشناسید!

منافقان مدرن و دشمنان اسلام را بشناسید!

شیوه‌ی رؤوس فکر الحادیِ استشراق، روشن‌فکران و نواندیشانِ دینی، برای مقابله با اسلام و تشکیک در عقاید، ارزش‌ها و آموزه‌های اسلامی .

 

۱)-اگر فتوای یکی از دانشمندان را برایش نقل کنی، اعتراض ‌کرده  می‌گوید: این فتوا و دیدگاه یک عالم است؛ فتوای هیئت‌ها و مجامع علمیِ معتبر که نیست.

۲)-وقتی فتوای هیئت‌ها و مجامع علمیِ معتبر و معتمد را برایش نشان دهی، می‌گوید: دیدگاه جمعی از دانشمندان است؛ سخن صحابه که نیست.

۳)- هنگامی که سخنی از صحابه را برایش نقل ‌کنی، می‌گوید: آیا صحابه، معصوم بوده‌اند؟!

 

۴)-زمانی که برایش سخن پیامبر معصوم را نقل می‌کنی، اعتراض می‌کند و می‌گوید: اگر این روایت صحیح است چرا در بخاری روایت نشده است؟!

۵)- وقتی روایت بخاری را برایش نقل می‌کنی، می‌گوید: مگر تمام روایات بخاری صحیح است؟!

مگر امام بخاری بشر نبوده است؟!

۶)- موقعی که اتفاق دانشمندان را بر درستی و صحت روایتِ حدیث، نقل می‌کنی، می‌گوید: اجماع که حجت نیست!

هیچ چیزی به جز کتاب الله، نمی تواند حجت و دلیل شود .

۷)- وقتی که دلیل از کتاب الله برایش ارائه دهی، می‌گوید: این فهم و برداشت شماست؛ دلالت آیه بر مسئله‌ی مورد نظر صریح نیست و آیه احتمال‌های دیگری هم دارد.

 

۸)-وقتی آیه صریحی که احتمال دیگری ندارد، بیاوری، می‌گوید: این حکم تاریخ‌مند و مناسب زمان نزول این آیات بوده است و تاریخ مصرف آن گذشته است و به درد امروز و امروزی‌ها نمی‌خورد؛

این ظاهر گرایی‌ها چه معنا دارد؟!

اعتبار به اهداف و مقاصد کلی اسلام است!

۹)-وقتی مقاصد قطعی و متفق علیه شریعت اسلام را (که به ده‌ها و صد‌ها آیه و حدیث ثابت شده است) برایش ذکر کنی، می‌گوید: نمی‌توان این را پذیرفت؛ این گونه، آزادیِ انسان مقید و محدود می‌شود و به حقوق بشر، جفا روا داشته می‌شود؛ باید کار الله را به الله و کار سلطان را به سلطان واگذار نمود!

این گونه در نهایت، زنجیره‌ی نفاق و تقیه، از هم می‌گسلد و طشت رسوایی شان بر زمین می افتد و مفتضح می‌شوند و روشن می‌گردد که این‌ها همه بهانه بوده است و این مردم در حقیقت با الله و قرآن و شریعت الهی، سر دشمنی و مخاصمت و معاندت دارند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن