مسائل غیر مقلدینمسائل گوناگون

افشای شگردهای غیرمقلدان برای فریب جوانان

افشای شگردهای غیرمقلدان برای فریب جوانان

یکی از شگردهای لامذهبان ، تخریب است.

هرگاه این طیف بخواهند فردی را به سمت تفکر انجمادی خویش جلب نمایند نخست نوک پیکان زهرآگین را به طرف لغزش های گفتاری یا نوشتاری علما واندیشمندان اسلامی نشانه قرار می دهند.

اول تخریب :

یعنی کاملا ذهن طرف مقابل را منحرف می کنند.برای طرف مقابل وانمود می کنند که عالم نباید بلغزد تفکر عصمت را مانند شیعیان برای او تلقین می کنند.حالانکه از نظر اهلسنت فقط انبیاء معصوم اند وبس .علما ، ائمه حتی صحابه از نگاه اهلسنت معصوم نیستند، اما صحابه مغفور هستند یعنی خداوند لغزشهای صحابه را مورد عفو قرار داده است.

پس از تخریب مرحله تعمیر است. تعمیر یعنی تبلیغ برای لامذهبیت .

نوع دوم تخریب:

مثلا : با یک جوان تبلیغی که  ۴ ماه یا چله زده ، نسبت به دین و احکام شرعی  خیلی حساس شده

ایمان در تمام رگهای او رسوخ پیدا کرده غیر مقلد شروع می کند: ببین فلان عالم کتاب در مورد تعویذ نوشته فلان مولوی تعویذ می دهدقرآن را بی احترامی می کنند در جاهای نجس ، دستشویی و . . .  می برندجوان میگه آره راست میگی ، واقعا قرآن بی حرمتی شد.

با این ترفند جوان تبلیغی را از ۴ماه و چهله منصرف می کند . راه اصلاح رو براش می بندد (یصدون عن سبیل الله ) جوانی که نماز ۵ وقت را مرتب می خواند کارش دعوت الی الله بود دلسرد شده به سمت آنها میرود، حال که جوان بطرف لامذهبیت رفت و شکار شد بهش میگن :اشکال نداره قرآن را بدون وضو دست بزن ،در حال جنابت قرآن بخون چون واجه آلبانی فتوای داده است  یا زن در حالت حیض و نفاس می تونه بره داخل مسجد.

حال ببین آن حساسیت قبلی چه شد؟؟

که شما قرآن را به دستشویی می برید اکنون می گوید : قران را بی وضو دست بزن،در حال جنابت بخوان،زن حایض بره مسجد

به این می گویند اول تخریب بعد تعمیر.

عاقلان را اشاره ای کافیست.

با زبان می گویند ما ائمه را قبول داریم اما از آراء فقهی انان اعراض می کنند.

مثالشان مانند کسی است که بچه ای را سیلی می زند سپس دست نوزاش رو سرش می کشد

اول سیلی بعد نوازش.

در جلسات مخفیانه علیه ائمه می تازند و گاهی علنا بعد می گویند : امام شافعی یا امام مالک رحمة الله این افراد یک بی نظمی در دین به وجود آورده اند که حرف نداره در تمام سیستم های دنیوی نظم و قانون حاکم است. اما اینها دین اسلام را به گونه ای برای جهانیان معرفی می کنند ، گویی در دین اسلام نظم نیست.

مثلا در نظام پزشکی هر کس و ناکس اجازه اظهار نظر ندارد اجازه طبابت و تجویز دارو برای مریض و . . . ندارد مگر کسی که اهل فن و نظر باشد.

اگر یک کشاورز یا مغازه دار در زمینه پزشکی اظهار نظر کنندهمه عقلای دنیا بر اونها می خندند .

سیستم های دیگه را همینطور بسنج . مثلا من شغلم مهندسی است ودر زمینه عمل جراحی قرنیه چشم اطلاعتم به حد کافی نیست.آیامن می توانم مطب افتتاح کنم و شروع کنم به جراحی قرنیه چشم؟یا اینکه شغل من و تخصص من دامپزشکی است آیامی توانم برج میلاد یا برج ایفل را طراحی کنم یا یک ساختمان ۵ طبقه را طراحی کنم؟ آیا این چنین پزشکان قلابی چشم های مراجعین  را را نابود نمی کنند ؟آیا این مهندس قلابی دودمان انسانیت را به باد هلاکت نمی رساند؟آیا نخبگان جامعه عقلاء بر چنین جامعه ای که نظم در آن حاکم نباشد نمی خندند ؟

پس وقتی که امور دنیا اینقدر حساس هستند آیا احکام شرعی و مسایل دینی حساس تر نیستند ؟مهندس و دکتر قلابی فقط دنیای مردم را تباه می کنند.اما نیمچه ملا و مدعی هیچمدان کسی که با ایمه و محدثین خود را برابر می کند .آیا به نظرشما این فرد مخرب دین نیست؟ مسلما به  مراتب مخرب تر برای دین و دنیا است.

خلاصه: مذهب یک نوع پایبندی و سدی است در مقابل خواهشات نفسانی و هوا پرستی و دین گریزی .

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن