مسائل غیر مقلدین

توهین به مقام نبوت

غیرمقلدان عقیده دارند که رامچندر، کشن جی، فیثاغورث، سقراط، بودا ، زرتشت و… پیامبر هستند و واجب است تا به آنها ایمان بیاوریم.

جناب شیخ نواب وحیدالزمان صاحب می‌نویسد:

«ما ینبغی لنا أن نجحد نبوّة الأنبیاء الآخرین الذین لم یذکرهم الله سبحانه فی کتابه و عرف بالتواتر بین قوم و لو کفار أنهم کانوا انبیاء صلحاء کـ«رامچندر» «لجهمن» «کشن جی» بین الهنود و «زرتشت» بین الفرس و «کنفسیوس» و «بدها» بین اهل الصین و الیابان و «سقراط» و «فیثاغورث» بین اهل الیونان بل یجب علینا أن نقول آمنا بجمیع انبیائه و رسله»

هدیه المهدی:۱/۸۵

ترجمه: برای ما مناسب نیست که نبوت پیامبران دیگر را انکار نماییم که تذکره آنها در کتاب وارد نشده است لیکن آنها در بین ملت ها به تواتر معروف و پیامبران نیکوکار هستند، هرچند آن ملت ها کافر اند همانند: ️رام چندر، لچهمن، کشن جی در میان هندوها ، زرتشت در بین پارس ها، کنفوسیوس، بودا در بین چینی ها و ژاپنی ها ، سقراط و فیثاغورث در بین یونانی ها… بلکه بر ما واجب و لازم است تا بر تمام پیامبران و فرستاده شدگان ایمان بیاوریم.

✍نکته:

رامچندر یکی از بت‌های مشهور و کشن جی خدای میمون هندوهاست.

پناه برالله! بینندگان عزیز این هم از تحفه و ارمغان سلفیت که شبانه روز نعره انالحق سرداده و گوش فلک را کر کرده اند همین مانده است که  فرعون وارباب خود ملکه الیزابت را هم جزو پیامبران ذکر کنند!!!!

تا می توانید  ازین فرقه ی انگلیسی برحذر باشید.

اسناد مربوطه:

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن